X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
جمعه 26 خرداد‌ماه سال 1391
توسط: ali

چگونه روزانه 600 کالری بسوزانیم؟

تنها را سوزاندن چربی های اضافی بدن سوزاندن مقدار بیشتری کالری از مقدار کالری دریافتی از طریق رژیم غذایی است. اگر کالری مصرفی شما از میزان کالری دریافتی کمتر باشد بدن شما چربی ذخیره می کند. 0.5 کیلو گرم چربی حدود 3500 کالری انرژی دارد و اگر شما بتوانید روزانه 600 کالری بیشتر از میزان کالری دریافتی بدنتان بسوزانید، در هفته بیش از 0.5 کیلوگرم وزن کم خواهید کرد. سوزاندن روزانه 600 کالری نیازمند یک برنامه ورزشی منظم است.


1 نیم ساعت صبح و نیم ساعت شب، 2 تا 4 روز در هفته طناب بزنید. بر اساس گفته مایو کلینیک نیم ساعت طناب زدن حدود 350 کالری انرژی می سوزاند. برای پیدا کردن اندازه طناب متناسب با قدتان، فاصله زمین تا چانه تان را اندازه بگیرید و دو برابر کنید، نتیجه طول طناب مناسب شما است.


2 یک ساعت و نیم، دو روز در هفته پیاده روی کنید. یک و نیم ساعت پیاده روی حدود 650 کالری انرژی می سوزاند. بهتر در زمان پیاده روی آ و یک خوراکی کوچک با خودتان بردارید.


3 به مدت 35 دقیقه دو نوبت در روز و 3 تا 4 روز در هفته ورزش هوازی با فشار کم انجام دهید. 35 دقیقه ورزش هوازی کم فشار حدود 300 کالری انرژی می سوزاند.


4 به مدت 45 دقیقه در روز و 3 تا 4 روز در هفته اسکیت سواری کنید. 45 دقیقه اسکیت سواری بیش 600 کالری انرژی می سوزاند.مطالب مرتبط

کاهش وزن با دوچرخه سواری

وزن ایده آل شما چند است؟

چگونه سریع وزن کم کنیم
منبع:

mayoclinic