X
تبلیغات
رایتل
سه‌شنبه 1 بهمن‌ماه سال 1392
توسط: ali

ورزش در دوران بارداری

در گذشته مادران از هر نوع ورزش و تحرکی منع می‌کردند و حرکات نرمشی و پیاده‌روی را باعث سقط یا زایمان زودرس می‌دانستند اما امروزه با تشکیل کلاس‌های آمادگی برای زایمان و آموزش تمرینات تنفسی و آماده‌سازی بدن برای زایمان، بیش از پیش اهمیت ورزش مشخص شده است.

 

دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392
توسط: ali

جایگزین های امن برای ورزش های سنتی کودکان

دکتر جانی بنجامین مدیر بخش ارتوپدی اورژانس مرکز درمانی ایندین رایدر در فلوریدا می گوید: « مهم است که کودکان را به ورزش و تحرک تشویق کرد و هرگز نمی شود آمار مصدومیت در حین ورزش را صفر کرد. اما می شود کودکان را به انجام ورزش های کم خطرتر تشویق کرد. بیشترین آمار مصدومیت مربوط به ورزش هایی مانند فوتبال و راکبی ست که معمول ترین آسیب دیدگی در این ورزش ها مصدومیت از ناحیه سر است. »
در این مجموعه ورزش هایی امن و کم خطر را برای حفظ سلامت و شادابی کودکان شما توصیه می کنیم.

 

دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392
توسط: ali

رژیم غذایی مدیترانه ای و فواید آن

رژیم غذایی مدیترانه ای به طور عمده از گیاهان تشکیل شده است. میزان گوشت قرمز و لبنیات ذر این رژیم غذایی کم بوده و در آن از میوه ها به عنوان دسر استفاده می‌شود. غذاهای سالم، ساده و البته خوش‌ طعم سه رکن مهم رژیم مدیترانه ای هستند. رژیم غذایی مدیترانه ‌ای اغلب به عنوان یک رژیم غذایی سالم که از بیماری های قلبی عروقی پیشگیری می‌کند، شناخته می‌شود. تحقیقات نشان مى دهد که وعده های غذایی مدیترانه ای‌ سالم ترین و رژیمى ترین وعده هاى غذایى هستند.

 

دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392
توسط: ali

5 راه ساده برای لاغر شدن

اگر از اینکه هر سال لباس های سال قبل برایتان تنگ و تنگ تر می شود خسته شده اید و دوست دارید اندامی لاغر و خوش فرم داشته باشید 5 راه حل ساده را در ادامه این مطلب بخوانید.