X
تبلیغات
رایتل
پنج‌شنبه 30 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

چگونه با غذا خوردن چاق شویم

بیشتر مردم در سراسر جهان نگران اضافه وزن خود بوده و درصد کمی نیز از لاغری رنج می‌برند و به دنبال راهی برای اضافه کردن وزن خود هستند. افزایش وزن به طور سالم کار دشواری نیست و می‌توان با تغذیه درست به آن دست پیدا کرد. خبر خوب برای افراد لاغر اندام این است که چاق شدن راحت از لاغر شدن است.

چهارشنبه 29 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

رژیم برای کوچک کردن شکم

ناحیه ی پایین شکم و پهلوها دو قسمتی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. بعضی افراد روزهای متمادی از جدیدترین وسایل لاغری شکم استفاده می‌کنند، در حالیکه هیچ کدام از این روش ها برای لاغر کردن شکم موثر نیست.

سه‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

نشانه های بی اشتهایی و پرخوری عصبی

اختلالات تغذیه ای مانند بی اشتهایی و یا پر خوری عصبی سبب تغییر شکل بدن از حالت طبیعی می شوند. افرادی که از بی اشتهایی عصبی رنج می برند عموما از خوردن غذا اجتناب می کنند. در مقابل افرادی که به پر خوری عصبی دچار هستند، عموما با خوردن بیش از حد مشکل دارند که در برخی مواقع معده ی آنها غذای خورده شده را بر می گرداند. شناخت برخی از عوامل این بیماری ها برای کمک به افرادی که مستعد ابتلا هستند می تواند مفید باشد.

یکشنبه 26 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

بهترین روش کاهش وزن چیست؟

یکی از مشکلات دنیای مدرن کنونی افزایش وزن در اثر کم تحرکی و غذاهای پر کالری است بگونه ای که امروز در حدود 75 درصد جمعیت آمریکا و حدود 55 درصد جمعیت ایران دارای مشکل اضافه وزن می باشند و به دنبال روشهایی برای رفع این مشکل هستند.

یکشنبه 26 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

رژیم غذایی صحیح و اصولی

بسیاری از رژیم های غذایی غذایی مد روز برخی از گروه های غذایی را به جهت کاهش وزن سریع از وعده های غذایی روزانه حذف می کنند. این نوع رژیم ها در دراز مدت اثرات مخربی مانند بازگشت وزن کم شده، پوکی استخوان و ضعف عضلانی را برای بدن به همراه دارند. پس توجه داشته باشید که هدف کاهش وزن و رژیم غذایی که برای دستیابی به این هدف دارید شما را از یک تغذیه سالم محروم نسازد. برای داشتن یک رژیم غذایی صحیح وسالم بهتر است از نکات زیر پیروی کنید.

جمعه 24 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

ورزش و کاهش فشار خون

ﻓﺸﺎر ﺧﻮن ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻦ اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ و ھﺮﭼﻪ ﺳﻦ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﻣﯽ رود اﯾﻦ اﺣﺘﻤﺎل ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﻠﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﻓﺸﺎر ﺧﻮن ﺑﺎﻻ ﺷﻮﯾﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽ ﮔﺮدد اﻣﺎ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﻪ اﻧﺘﻈﺎر ﻧﺸﺴﺖ ﮐﻪ دﭼﺎر ﻓﺸﺎر ﺧﻮن ﺑﺎﻻ ﺷﺪ و ﺑﻌﺪ ﺑﺮای آن اﻗﺪام ﻧﻤﻮد، ورزش ﻣﻨﻈﻢ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮی از اﺑﺘﻼ ﺑﻪ ﻓﺸﺎر ﺧﻮن ﺑﺎﻻ ﺑﺴﯿﺎر ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ و اﯾﻦ راه ﺑﻪ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از ﻋﻮارض ﻗﻠﺒﯽ ﻋﺮوﻗﯽ و ﺳﮑﺘﻪ ھﺎی ﻣﻐﺰی و ﻗﻠﺒﯽ ﮐﻤﮏ ﺷﺎﯾﺎﻧﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺣﺘﯽ اﮔﺮ ﺑﻪ ﻓﺸﺎر ﺧﻮن ﺑﺎﻻ ﻣﺒﺘﻼ ﺑﺎﺷﯿﺪ ورزش ﻣﻨﺎﺳﺐ و ﻣﻨﻈﻢ ﺑﻪ ﮐﺎھﺶ ﺷﺪت ﭘﺮ ﻓﺸﺎری ﺧﻮن در ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

پنج‌شنبه 23 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

چند درصد از وزنتان را کم کرده اید

بسیاری از پزشکان می گویند افرادی که دارای اضافه وزن هستند تنها با کاهش 10 درصد وزنشان می توانند بهبود قابل ملاحظه ای در وضعیت سلامتشان ایجاد کنند.

چهارشنبه 22 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

فواید ورزش صبحگاهی

 آغاز کردن روز با ورزش سبب می‌شود تمام طول روز با نشاط و سرزنده باشید. تحقیقات نشان می‌دهد ورزش صبحگاهی سبب بهبود وضعیت خواب شده و برای متعادل نگه داشتن وزن و کاهش وزن بسیار مفید است.

یکشنبه 19 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

رژیم اتکینز

معروف ترین رژیم لاغری کم کربوهیدرات رژیم اتکینز است، اما این رژیم کاملا با رژیم غذایی مناسب و شیوه زندگی سالم تفاوت دارد.

شنبه 18 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

انواع ایروبیک

ایروبیک ورزشی است که به صورت مجموعه های حرکتی قانونمند با برنامه ریزی و ضرب آهنگ خاصی انجام می شود.

جمعه 17 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

علاقه مند کردن کودکان به ورزش

فعالیت بدنی منظم می تواند سبب حفظ سلامتی شود،افزایش اعتماد به نفس و تصور مثبت و مناسبی نسبت به خویشتن در فرد شود. با توجه به روند رو به رشد چاقی در دانش آموزان و عواقب و مشکلات ناشی از آن از جمله بیماری های قلبی - عروقی، مشکلات اسکلتی - عضلانی، دیابت و ... لازم است مربیان و والدین توجه ویژه ای به فعالیت کودکان و نوجوانان داشته باشند تا نسل آینده ما در این زمینه با بحران مواجه نشود.

پنج‌شنبه 16 آذر‌ماه سال 1391
توسط: ali

کوچک کردن شکم

اگر شخصی مبتلا به سرطان را در مراحل آخر زندگی او دیده باشید، می بینید که تمام چربی های بدن او از بین رفته است، ولی چربی شکم او همچنان وجود دارد پس باید خیلی پشتکار داشته باشید و با تلاش زیاد چربی های شکم را آب کنید. چربی شکم، چربی ذخیره‌ای بدن است، بنابراین مقاوم ترین چربی در برابر رژیم لاغری و ورزش می باشد.